Vakıfbank Yardımcı Olmadılar!

Fatma G. |

Ankara Aşağı Eğlence Vakıfbank Şubesi. Bankanıza emlakçı aracılığı ile başvurdum.Ama netice olumsuz oldu.Nedeni öğrenmek istediğimde hiç bir şekilde bilgi verilmedi.2008-2009 Kriz döneminde malum bir çok insanın ödemeleri bozulduğu gibi, benimde bozuldu ve ödemelerim aksaklıklar yaşadım.Ama sonuç olarak 2010 yılı itibariyle bütün borçlarımı temizledim.Şu an itibariyle mali durumum o yıllara göre çok iyi ve ödemelerim düzgündür.

Kredinin çıkmama sebebi olarak aklıma Merkez Bankası risk listesine girmiş olabileceğim geldi.2013-2013 -3 yıldır hiç borcum yok. tek kredi kartı kullanıyorum. Borcunu da ne harcamışsam hemen ödüyorum.Bankaların iyi niyet çerçevesinde esneklik yapabileceğinizi biliyorum.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  15:49

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr