18 Şubat 2013

Vakıfbank Yapılandırmada Zaman Kaybettiriyor!

Vakıfbank'dan 6 ay kadar önce konut kredisi kullandık,Şu günlerde konut kredisini yeniden yapılandırmak için, Vakıfbank Ankara Pursaklar şubesine başvurduk. Fakat şube bize yapılandırma için,en erken 40 gün sonrasına gün veriyor.

Bunun nedenini de personel yetersizliğine bağlıyorlar,Peki 40 gün sonra verilen randevu günü geldiğinde,bugünkü faiz oranları geçerli olacak mı diye sorduğumuzda ise hiçbir cevap veremiyorlar.

Müşterisini bu kadar mağdur eden bir banka daha yoktur,İşin dahada can alıcı kısmı, Ankarada ki bazı Vakıfbank şubeleri,konut yapılandırma oranını 0,77-78 oranlarında verirken,Pursaklar Vakıfbank şubesi 0.82-0.83 oranlarından aşağıya inemeyiz diyorlar,bu nasıl tutarsızlıktır.

Cankan 264 Okunma

Cevaplar

  • Cankan15 Mart 2013

    Bir ay oldu kimse dönüş yapmadı Vakıfbank'tan,bir bankanın müşteriye verdiği değer bu kadar işte.. Yazık gerçekten..reklamlara harcanan milyonlar bir müşteriyi tatmin etmeye yetmiyor.

  • VakıfBank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön