Vakıfbank Yanlış Hesaba Gönderdiğim Paramı Alamıyorum!

Abdullah N. |

14. 07. 2013 Tarihinde Kredi borcumu ödemek için 7 senedir yapmış olduğum gibi ATM'den kartsız işlem kısmından yapmak istedim. Hesap numaramın bir rakamını kaydırdığım için yatırmış olduğum 600 TL bir başkasının hesabına yatmış. ATM ye parayı yatırırken, TC numaramı yazıp, işlem kısmından ''kendi hesabıma'' kısmını seçmeme rağmen, hiç bir uyarı vermeden parayı yanlış girdiğim hesaba yatırdı. Daha sonra yanlışlık farkedildiğinde bankayla irtibata geçtik. Yanlış gönderdiğim kişi gelip dilekçe vermesine rağmen, o kişinin hesabı blokeli olduğu için paramı geri alamadım. Aramadığım yer kalmadı. Şubeme de bilgi vermeme rağmen mağduriyetim giderilemedi. Kredi ödeyemedim. Acil yardım rica ediyorum.

Etiketler :

Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  17:07

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr