Vakıfbank Yanlış Havale!

Mehmet A. |

18.08.2014 tarihinde internet bankacılığı üzerinden para transferinde bulundum. İnternette hesap numarasını girerken 1 rakamı yanlış yazdığım için 112,22 TL param başka hesaba aktarıldı. Sonra yanlışlığın farkına varır varmaz müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda telefondan olmayacağını şubeye gitmem gerektiğini söylediler.

Ostim Vakıfbank şubesine gittim. Şubeden bir şey yapamayacaklarını, o paranın artık şahsın tasarrufunda olduğunu söylediler. Hesabıma tekrar aktarın desem de dinlemediler. Ancak yanlış gönderilen şahısla irtibata geçersem onun bana parayı tekrar göndermesiyle halledebileceğimi söylediler. Durumun düzeltilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  17:00

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr