06 Şubat 2016

Vakıfbank World Puanların Geri Alımı!

30.12.15 tarihinde bir internet mağazasından 1200 TL civarında alışveriş yaptım. Alışverişi o adresten yapmamda "50 TL World Puan" kampanyası belirleyici oldu. Alışveriş sonrasında Vakıfbank World kredi kartıma yüklenmiş bulunan 50 TL puan, 10 gün sonunda hesabımdan geri çekildi. Konuyla ilgili olarak Vakıfbank Müşteri hizmetlerini aradığımda "Puanınızı 10 gün içinde kullanmanız gerekiyordu. " şeklinde bir yanıt aldım. Ancak bana bu bilgi ne mesaj olarak, ne de e-mail olarak bildirilmedi. Mağdur edildiğimi düşünüyorum.

Alper 61 Okunma

Cevaplar

  • Alper 09 Şubat 2016

    Bankadan gelen email'de gerekli bilgilendirmelerin SMS, TV reklamları gibi mecralar üzerinden yapıldığına ve geri aldıkları puanlarımın geri yüklenemeyeceğini söylemişler. Ben de diyorum ki hayır efendim, bilgilendirmediniz. Ben TV izlemiyorum, telefonuma da şu zamana kadar puanları kullanmazsanız geri alacağız diyen bir SMS gelmedi. Bir kredi kartını kullanarak elde edilen puanların nasıl kullanılacağı bellidir, bunu bilmek için 160 IQ'ye sahip olmaya gerek yoktur. 10 gün içinde acilen kullanılması gereken bir miktar puan, bir kampanya dahilinde yükleniyorsa, bunun müşteriye 'açıkça' bildirilmesi, bir lütuf değil zorunluluktur. Aksi durum, bankanın kötü niyetli olduğunu gösterir. Yazık.

  • VakıfBank Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön