Vakıfbank World Puanlarım Yüklenmiyor!

Volkan A. |

Eylül de ki 3 50 TL'lik internet alışverişine 20 TL Puan kampanyasına 3 adet internet alışverişi yaparak katıldım. Ekstrem de ise bu işlemlerden biri olan Kamil Koç'un sitesinden 50 TL ödeyerek birlikte aldığım 25'er TL'lik iki biletin ayrı ayrı çekildiğini gördüm. Sırf kampanyaya için özellikle iki bileti aynı anda aldım ben.

Burada amaç nedir anlamıyorum. Puan almamızın önüne mi geçilmek isteniyor? İşlem detaylarına bakıldığında iki biletin aynı anda alındığı ve 50 TL ödendiği görülecektir. 20 TL'lik worldpuanımın acilen yatırılmasını istiyorum. İki biletin aynı anda alındığına dair Kamil Koç'tan teyit aldım, referans no:750****4. Firmadaki satın alma saati ve ekstrede geçen bilgiler aşağıdadır.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan A.
  12 Ekim
  00:37

  Kampanya şartlarını yerine getirmediğim yazılmış cevap olarak. Hangi şartı yerine getirmedim acaba merak ediyorum. Katılım mesajı ve 3 ayrı alışverişimin de uygunluğuna yönelik tüm dokümanlar elimde mevcut. Çok istiyorsam Hakem Heyetine gidebileceğim söylenmiş, evet gideceğim.

 • Volkan A.
  06 Ekim
  22:11

  Hiçbir geri dönüş yapılmadı, uğradığım bu haksızlığı ilgili mercilere taşıyacağım.

 • Volkan A.
  03 Ekim
  13:23

  Talebimi bankanın internet sitesi üzerinden de dün akşam daha detaylı bir şekilde ilettim. Konuyla ilgili en kısa sürede dönüş bekliyorum. Bu durumun açıklaması nedir, merak ediyorum.

 • 03 Ekim
  11:27

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr