10 Nisan 2015

Vakıfbank World Puan Kampanyası SMS'ini Dikkate Almıyor!

Kurum maaşımızı Vakıfbank'a yatırıyor. Vakıfbank World Kredi kartını kullanıyorum. Vakıfbank Kredi kartının son altı rakamını. Yazarak 6635'e gönderin şu kadar worldpuan adı altına mesajlar gönderiyor. Kampanyalı mesajı 6635'e geri gönderiyoruz. Ancak, Vakıfbank yanıltmacasından öteye varmıyor.

Şu ana kadar her ay 2.000,00 TL - 5.000,00 TL arasında alışverişim oluyor. World Puan az verdiği gibi, telefonuma mesaj gelen kampanya puanlarını yansıtmıyor. İnternet alışveriş siteleri World Kartla alışveriş yapıldığında ekstra indirim ve puanlarda Vakıfbank World kartı dışarıda görüyor. Bu konuda en iyi kampanya yapan Akbank Axess. Vakıfbank sözünde durmalı, müşterisine gereken önemi vermeli.

Eyüp 612 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp 13 Nisan 2017

    Yalan!... Yalan!... Tuzak!... .Ne aradılar ne sordular, ne de alışveriş puan tutarı yansıttılar. Vermedikleri gibi de telefon faturama servis ücreti yansıttılar.

  • VakıfBank Temsilcisi10 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön