Vakıfbank World Kredi Kartı Başvurusu Yapmadığım Halde Gönderiliyor.

Cihan B. |

Kartı başvurum olmamasına rağmen Vakıfbank bana ''Word kart başvurunuz onaylanmıştır'' mesajı atması üzerine müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek istedim. Çağrı merkezi görevlisi kredi kartın kuryede olduğunu ve en kısa zamanda tarafıma ulaşacağını söylüyor, böyle bir başvurum olmadığını ve hiçbir yere imza atmadığımı defalarca söyledim fakat görevli, iptal işlemini şubeden sadece yapabileceğimi söylüyor.

Vakıfbank çemberlitaş şubesine gidip sorduğumda ise buradan değil çağrı merkezinden iptal edebileceğimi söyledi. Şubeye gidip başvurmadığım bir şey için iptal ettirmek için şubeye gitmek zorunda bırakıldım. Tamamen çalışanların bilgi eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:20

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr