15 Mayıs 2013

Vakıfbank World Kart 50 TL World Puanı Yüklemiyor!

1-30 nisan tarihleri arasındaki 100TL ve üzeri 3 akaryakıt 2 gıda alışverişi yapana 50TL puan kampanyasına katıldım.Ancak puanların yüklenmemesi üzerine M. hizmetlerini aradım.Bana 2 gıda alışverişinin posta gıda tanımlı olmayan işyerinden yapıldığını,alkol satış yapılan yer olarak tanımlı olduğunu söylendi.

Kampanyanın hiçbir maddesinde alkol satışı yapılan yerlerin hariç olduğu belirtilmemiştir.Ayrıca bu işyeri bir büfedir ve ben gıda alışverişlerimi sürekli bu büfeden yapmaktayım.Bu nedenle mağduriyetimin giderilmesini ve puanın yüklenmesini talep ediyorum.

Musa 53 Okunma

Cevaplar

  • Musa 27 Mayıs 2013

    Vakıfbank tarafından tarafıma gönderilen mail sonucunda yaptığım alışverişlerin gıda alışverişi olduğuna dair faturaları kendilerinin belirtmiş olduğu faks adresine gönderdim. ancak henüz tarafıma bir bilgi verilmedi.

  • VakıfBank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön