Vakıfbank Vefat Eden Kişinin Kredi Borcunu Ödemiyor.

Halit İ. |

10 Kasım 2013 'de babamızı kaybettik. Samsun Atakum Vakıfbank'ta kullanmış olduğu kredilerde bulunan sigortalar için genel müdürlüğe başvurduğumuzda bize olumsuz olarak dönüş yapılmıştır. Hakkımızı mahkeme kanalıyla aramak istiyoruz. Bunun için kredi sözleşmelerini veya kredi sigorta poliçesini almaya çalıştığımızda şube bizde değil Vakıfbank Emeklilik'te diyor. Oraya gidiyoruz orasıda bize şube de olduğunu söylüyor. Bu nasıl iş anlamış değiliz. Verilen emeğe mi, kaybolan zamana mı yanalım? belli değil. Artık diyecek laf bulamıyorum .

Etiketler :

Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halit İ.
  24 Şubat
  11:03

  vakıfbank konu ile ilgilenmemeyi tercih ediyor, sizin mağduriyetiniz ve çekmiş olduğnuz sıkıntılar bankanın hiçbir şekilde umrunda olmuyor

 • 17 Şubat
  15:40

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr