Vakıfbank Usulsüz Virman Sorunu!

Mertcan K. |

Vakıfbank'a ait 4 adet bankomat kartı kullanıcısıyım. İstanbul Bakırköy florya şubesinden açılan bir kartım -1000'e kadar iniyor. Kartım -1000 de iken borcu ödenmediği için diğer bankomat kartlarımın birinden herhangi bir talimatım olmaksızın alacaklı Florya şubesi kendiliğinden 205 TL virman yapmıştır.

Konuyu internetten araştırdığımda ve diğer şubelere sorduğumda hiçbir şubenin, kullanıcının talimatın olmaksızın (kart borçlu dahi olsa) kullanıcının kartları arasında virman yapma yetkisi olmadığı cevabını almaktayım. Konuyla ilgili geri dönüşünüzü beklemekteyim.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mertcan K.
  10 Eylül
  11:19

  Herkese aynı cevabı yazıp ortalıktan yok oluyorsunuz müşteri hizmetlerine de şikayet kaydı açtırdım kaç gün oldu ne arayan var ne soran

 • 07 Eylül
  12:13

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr