Vakıfbank Ücreti Ödendiği Halde Sigortamı Yapmadı

Recep Ö. |

31.12.2013 tarihinde yaptırmış olduğum #hayat sigortasının ücretini yatırıp faturasını almama rağmen işlem gerçekleştirilemediği gerekçesiyle sigortamın yapılmayıp şahsıma haber verilmemiştir. Tesadüfen ben müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim.

Tekrardan banka şubesine gidip sigorta yaptırmam gerektiği söylendi. İkinci kez gittim sigorta yaptırdım ve ikinci kez ücretini ödedim ama hala ilk yaptırdığım sigortanın ücreti iade edilmedi. 2 ay oldu elimizde bilgi yok deyip bankaya yönlendiriyorlar. 7

Banka Vakıf Emeklilik'e yönlendiriyor. Problem bir türlü çözülmeyip bizi mağdur ediyorlar. İkinci ödediğim sigortada yapılmamış. Çok pişmanım bu bankadan işlem yaptığım için.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Şubat
  11:40

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr