Vakıfbank Tüketici Kredisi Ayrıntılarını Öğrenemedim.

Serkan K. |

10 sene içinde ayrı ayrı şehirlerden bir sürü tüketici kredisi çektim ve ödedim (tekirdağ-van-erzincan). Tüketici kredisi dosya masraflarını geri alabilmek için kredi ayrıntılarımı ve dosya masrafı tutarlarını almak için değişik şubelere gittim en sonda bugün aydın şubesine gittim.

Ayrıntıları vermeden Vakıfbank TAO Kağıthane İstanbul şubesine yazmamı söylediler. Bu ayrıntıları vermek bu kadar zor olmasa gerek. Dosya masraflarımı almak için başvurmadan önce tüm ayrıntıları bilmek isterim. Ayrıntıların mailime gönderilmesini rica ediyorum. Aksi takdirde ne gerekiyorsa yapacağımı belirtmek isterim.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  23 Temmuz
  11:19

  Dİğer bankalara göre işlemleriniz çok geç.

 • Serkan K.
  23 Temmuz
  11:18

  telefonuma sorun çözelim ekibinden kredi dosya masrafının iadesi ile ilgili bankamıza iletmiş olduğunuz talebinize olumlu yanıt veremediğimizi bildiririz içerikli bir mesaj gönderildi.Yanıtı mailime göndermemişsiniz.Posta yoluyla mı gönderdiniz ?

 • Serkan K.
  22 Temmuz
  13:48

  Diğer bankaların gösterdiği ilgi ve alakayı sizdende bekliyoruz.

 • Serkan K.
  18 Temmuz
  13:29

  konuyla ilgili dönüş yapılmadı

 • 15 Temmuz
  10:53

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr