Vakıfbank Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uyulmaması.

Tuncay G. |

Fek yazısı aldım 21 TL posta masraf alındı. Bu ücret dekontu ile Tüketici Heyetine başvurdum ve sonucu bana ödemesi gerektiği idi. Bursa Nilüfer Görükle şubesinden çalışanınız aradı ve Hakem Heyet kararının geldiğini ve gelip 21 TL alabileceğimi söyledi Bende kamu sektöründe 08/05 saatlerinde çalıştığımı ama yinede gelmeye çalışacağımı belirttim ve bankaya gittim çalışan 21 TL'nin düşük bir rakam olduğu bu rakamları ödemediklerini ve bana feragat yazısı imzalatmaya çalıştı, imzalamadım. 300-400 TL masraf edersiniz uğraşmayın dedi. Ben zar zor izin alıp buraya geldim ve gel dediğiniz için geldim bankanızdan ricam çalışanlarınıza eğitim mi verirsiniz bilmiyorum biraz anlayış hassasiyet.

Etiketler :

Pos Komisyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  10:03

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr