Vakıfbank Tahahütlerini Yerine Getirmiyor.

Mutlu Olgun Y. |

2013 yılına kadar Vakıfbank maaş hesabım bulunmaktaydı sonrasında maaşımı başka bankadan almaya başladım. Bende Vakıfbank'ı arayıp durumu anlattım ve hesap işletim ücreti alınıp alınmayacağını sordum. Kredili bankomat hesabı olduğu için hiçbir şekilde alınmayacağını söylediler.

20 gün önce hesabıma para yatırdım ve hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Bunun üzerine 05/02/2015 tarihinde bankayı aradım cevap gerçekten trajikomik bankamızın işleyişi değişti artık kesmeye karar verdik ve kestik bu kadar basit benim paramla alakalı işlem yap kesinti yap haber bile verme. İtiraz ettim olumsuz. Şunu anladım ki banka benim hesabımın tamamını da işleyiş değişti diyerek kesebilir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutlu Olgun Y.
  28 Ocak
  20:08

  Banka hala haber vermeksizin benden aldığı hesap isletim ücretini vermemeye inat ediyor artık bu kadarıda pes diyorum anlaşıldı ki vakifbank tan uzlaşma yoluyla ücret iadesi mümkün değil

 • Mutlu Olgun Y.
  01 Temmuz
  10:49

  Vakıfbank hala sorunumu cozmemekte ısrar ediyor tamamen tek taraflı bir biçimde el koyduğu paramı yatırımis değil bu bankayla çalışmak isteyenler tek taraflı uygulamalarla Sorulmadan paralarının bir kısmına işleyiş değişti denilerek el konulabilecegini bilsinler.

 • Mutlu Olgun Y.
  26 Mart
  08:17

  Şikayetimle ilgili arama zahmetinde bile bulunmadilar müşteri hizmetleri zaten bu sorunları cozebilmekten çok uzak apaçık haklı olduğum bu konuda yapılanlar Vakıfbank hiç yakışmıyor güven önemlidir bir bankanın önce verdiği ssözleri tutması gerekir sizce?

 • 17 Şubat
  11:35

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr