Vakıfbank Şube Uygulamaları!

Şafak E. |

Lüleburgaz Cadde şubenizden maaş hesabı açtırdım. Ancak işlemi yapan arkadaşa bankamatik kartım iş adresime gelsin diye söylediğimde kartımın şubeye geleceğini benimde şubeye gelmem gerektiğini söyledi. Birçok bankada hesabım var ilk defa burada böyle bir uygulama duydum.

İlginç olan benimle aynı dönemde işe başlayan arkadaşım Babaeski şubesinde hesap açtırdı kartı evine teslim edildi. Ayrıca maaş hesabı açtırmama rağmen işlemi yapan arkadaş beni işsiz grubunda tanıtmış. Sonbahar kredisi için başvuru yaptığımda işsiz kategorisinde olanlar yararlanamazlar diye uyarı aldım. :) Bankamatik kartımın iş adresime gönderilmesini ve iş grubumun değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  16:52

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr