Vakıfbank Şube Personeli Makbuz Vermek İstemedi!

Murat V. |

19-9-2013 de Vakıfbank ATM 400 TL kira yatırıyordum. İşlem için yeni bir masraf çıkmış işleminiz için 5 TL kesilecektir diyor neyse işlemi yaptım parayı ATM'ye uzattım içine aldıktan sonra bazı yazılar çıktı.

Emek Şubesi önündeki ATM şubeden içeri girdim durumu izah etim güler yüzlü bir bayan yardımcı olacağını söyledi. Yatırdığım hesap numarasını istedi makbuz verebilir misiniz dedim para hesaba geçtiyse verebileceğini söyledi.

O ara da yandaki bey buyurun ben bakıyım dedi adı S. E. imiş ona da izah etim para hesaba geçmiş ama bey bana makbuz veremeyeceğini söyledi. Benim ısrarım üzerine makbuzu verebileceğini söyledi. Şimdi soruyorum S. Bey o kadar müşteriniz çok mu?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  11:19

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr