Vakıfbank Şube Personel Davranışı ve Yanlış Bilgilendirme!

Tuğçe K. |

04.06.2015 09.00'da Vakıfbank Aydın bulvar şubesine bankomat kartımı teslim almak için gittim gişeden sıramı aldım kartımı teslim aldığımda maaş kartım olduğu için hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini söylediler fakat bireyselde duran bayan keser dedi laubali tavırlarla 3 otomatik ödeme internet bankacılığı ister dedi. Bende haliyle internet bankacılığı kullanmak istediğimden nasıl yapacağımı sordum yüzüme bile bakmadı telefonla konuştu aynı soruyu ikinci defa sorduğumda ise başka bir müşteriyi çağırdı. Bende internet bankacılığı için şuan şifre işlemlerini yapamıyorum müşteri temsilcisine bağlanmak ise tam bir işkence iki saattir uğraşıyorum...

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  09:39

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr