Vakıfbank Sorunları Hakkında!

Ahmet Hilmi P. |

2011 yılında Atatürk Üni. başladım, bankada harcı yatırmak için beklerken bankanın anlaşmalı insanlarından kredi kartı vererek burada beklemenize gerek kalmadan işlemlerinizi yapabileceğiniz kredi kartı verelim, hem öğrenci olduğunuz süre zarfında kartı hesap işletim ücreti almaz diyerek aldığım kartı bu zamana kadar kullandım. Kart kesintisi oldu banka, müşteri hizmetleri ve tüketici hakem heyeti arasında koşturdum sonuç olmayınca kartı kapattım. Arama geldi bankadan şu kampanyalar var açalım kartınızı hakkımı verin dedim. Ne kadar harcama yapıyorsunuz gibi bir soruyla karşılaştım en son öğrenciyim çok yapamıyorum dedim ve tamam diyerek görüşme bitti.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Hilmi P.
  22 Ekim
  23:06

  Bu işlemi daha önce yaptıydım olmadıydı. buradan ulaşıp verdikten sonra sonunda oldu. Eğer kötü sonuç gelse tekrar yazacaktım iyi sonuçlandı yazmak istedim. Zorda olsa iyi sonuçlandı 3 ay sonra. İlk bu siteye sonra vakıfbank'a teşekkür ederim

 • 20 Ekim
  14:48

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr