Vakıfbank Sisteminde Sigortam İptal Edilmiş Görünüyor!

Umut Z. |

Nevşehir Vakıfbank'tan konut kredisi çekip aldığım evin DASK'ını her yıl düzenli olarak Vakıfbank Güneş Sigorta'dan yaptırmaktayım. Şu an 2 yıl taksitim kaldı. Bugün kiracımla elektrik aboneliği için gittiğim Medaş' taki görevli memur DASK poliçemin sistemde iptal olarak gözüktüğünü söyledi. Bankaya gittim durumu onlara anlattım.

Dosyama baktılar bütün DASK Poliçelerim orada fakat sistemde iptal görünüyor.Bankadaki memur bana hemen bir poliçe daha yaptı daha benim poliçemin günü dolmamışken .Şunu soruyorum bir deprem olsaydı Allah göstermesin ben DASK Poliçemi yaptırmışım parasını ödemişim ona güvenmişim. Fakat siz Vakıfbank Güneş Sigorta yetkilileri benden DASK'ın parasını alıp hizmet vermiyorsunuz.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut Z.
  22 Şubat
  10:07

  22.02.2014 HALEN BİR YETKİLİ BENİ ARAMADI.

 • Umut Z.
  21 Eylül
  18:58

  5 eylülde yaptığım şikayetime bugün 21 eylül halen bir yetkili personel beni aramadı.Borcu olan vatandaşları hergün günde 2-3 defa arayan bankalar bu konularada hiç aramıyor.

 • 05 Eylül
  10:34

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr