Vakıfbank Şirinevler Şubesinin İlgisizliği...

Mehmet K. |

Son bir aydır Şirinevler Vakıfbank şubesine gidip vergi taksitimi ödemeye çalışıyorum ve her gittiğimde yaklaşık 1 saat sıra bekledikten sonra, sisteme bile bakmadan vergi sistemi çalışmıyor diyorlar, bugün bu olayın üstüne biraz gitmek istedim ve tekrardan şubeye gittim yine vergi sistemi çalışmıyor dediler, ben ise yaklaşık 7-8 dakika içinde başka bir Vakıfbank şubesine giderek vergi taksitlerimi ödedim.

Durumu sordum hayır bir sorun yok dediler. Vergi dairesini aradım bir sorun yok dediler, 2-3 adet Vakıfbank şubesini aradım bir sorun yok dediler. Nedense Şirinevler Vakıfbank şubesi çalışanlarında bir sorun var bu konunun araştırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  09:46

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr