05 Ağustos 2015

Vakıfbank Silinen ve Kullanım Süresi Çok Kısa World Puanlar!

Vakıfbank tarafından hiç bilgi verilmeden tanımlanan ve silinen ve kullanılamayan World Puan tuzağına sakin düşmeyin, ben Kliksa.com sitesinden yapmış olduğum alışverişten World Puan kazanmıştım (güya), ama ne hikmetse bu world puanlar sadece birkaç günlüğüne tanımlanıp silinmiş, kesinlikle herhangi bir bilgilendirme yok, (Kartınıza şu kadar World Puan yüklenmiştir", veya "World Puanlarınız şu tarihte iptal edilecektir" vb.).

Yani bu durumdan ben şunu anlıyorum, bir devlet bankası da vatandaşı saf yerine koyarak ve özel sektörle işbirliği yaparak tuzak kuruyor. Şu kadar alışverişe bilmem ne kadar world puan diyerek kendi insanının kanını emen kene ve sülükten bir farkı kalmadığını gördüm.

Ali 1.017 Okunma

Cevaplar

  • Ali11 Ağustos 2015

    Vakıfbanktan bana 2 SMS geldi: 1:"Sn. müşterimiz, suresi içerisinde kullanılmadığından geri alınan kampanya puanlari, karta tekrar yüklenememektedir. " 2:"Talebinizin devam etmesi halinde, bankamız yanıt tarihini izleyen altmis gün içinde Turkiye Bankalar Birligi Bireysel müşteri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz. " Şikayet nedenimin silinen 25 TL'lik puanın geri yüklenmesi olduğunu zannetmişler, kafaları başka türlü çalışmadığı için ne demek istediğimi anlamamışlar. Tekrar ediyorum, siz devlet bankasısınız, bu yaptığınız vatandaşa tuzak kurmaktır, özel banka yapsa neyse, ama siz bu sahtekarlığı, düzenbazlığı yapmayın, alışveriş sitelerinde şu kadar harcamaya bu kadar WorldPuan diyerek yalan söylemeyin.

  • VakıfBank Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, sms ile cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön