Vakıfbank Sigorta Ücretini Ve Dosya Masraflarını İade Etmiyor!

Rahmi Kürşat F. |

3 defa Vakıfbank'tan kredi çektim. Her çektiğimde sigorta bedeli ve dosya masrafı ödedim. Sigorta bedellerini almak için geçen sene bankaya başvurdum. Beni arayacaklarını söylediler cevap yok. Askeri personel olduğum için sık sık yer ve banka değiştiriyorum. Bu sebeple krediyi Diyarbakır'da çektim.

Bugün Mardin Artuklu Vakıfbank şubesine hem sigorta bedeli hemde dosya bedellerini almak için başvurdum. Kredi ile ilgili belge vermek için her dosyaya 80 TL para istediler. Buradan 3 dosya için 240 TL para isteyen Vakıfbank'ı kınıyorum. Şırnak'ta çalışıyorum ve dağın başında bunlarla uğraşacak vaktim yok.

Etiketler :

Kredi Masrafları Sigorta İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahmi Kürşat F.
  18 Ekim
  23:11

  SORUN ÇÖZELİM DİYORLAR.... BU SAHTE YÜZLERDEN KENDİMİ YAKASIM GELİYOR. GİDİP VAKIFBANK'IN BİR ŞUBESİNE BİR BİDON BENZİN DÖKÜP YAKAYIM EN AZINDAN HINCIMI ALIRIM...

 • Rahmi Kürşat F.
  15 Nisan
  20:55

  Valla kaç ay oldu tık yok. Vakıfbankın hali bu. Hakkımız olan parayı vermemek için yalan söylüyorlar. Sorun çözelim. Çalmış olduğu tüketici hakkinı vermemek için kanunların açığından yararlanıp kıvırtan bu bankayı kınıyorum. Verdikleri numarayi daha önce aradım. Şubeye başvurun diyor. Şube müşteri hizmetlerini arayın diyor. Avukatla anlaştım dava açacağım. Dava masrafları bankaya rücu ettiriliyor. Burdan herkese duyrulur. Avukat masrafı dahil alabiliyorsunuz.

 • 11 Mart
  14:42

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr