Vakıfbank Sigorta Ücreti İadesi!

Yalçın Ö. |

Vakıfbank Ankara kazan şubesinden konut kredisi kullanarak daire aldım, 2 yıl sonrada bu daireyi sattım. Yıllık olarak zorunlu sigortaların hepsini yaptırdım. Sattığım tarihte kalan sigortaları iptal için dilekçe verdim. 2 ay sonra teyit etmek için sigorta şirketini aradım iptal edilmemiş, şube dilekçeyi kaybetmiş sigorta şirketine göndermemiş. Banka aracılığıyla tekrar dilekçe verdim ve sigortam iptal edildi. 2 ay bekledim hesaba iade yapılmayınca tekrar Şubeyle görüştüm evraklarımın genel müdürlüğe ulaştığını kendilerinden çıktığını söyledi. 2 aydır bekliyorum daha ne kadar bekleyeceğim acaba. Banka olarak kuruşuna kadar alıyorsunuz bizim paramız neden kıymetsiz?

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  16:45

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr