11 Aralık 2015

Vakıfbank Sen misin Kart Talep Eden!

Maaş hesabıma bağlı Bankomat kartım alışverişim sırasında kullanılırken çatladı. ATM kullanımında ve alışverişlerde kırılma ihtimali olabilir gerekçesiyle müşteri hizmetlerinden kart talebinde bulunmak istedim. Öncelikle karşıma çıkan Kayıp ve Çalıntı Kart ekibi ilgilenmek istemeyip beni tekrar bekleme sırasına soktu. Karşıma çıkan diğer arkadaş ise şubeye yollayabileceklerini belirtti. Ben şubeden iş nedeniyle alamama ihtimalim olduğunu belirtince adreslerle ilgili kendisiyle tartışma yaşadım. Bende kendilerinden daha bir şey istemediğini belirtip kapattım. Benim onuruma dokunan nokta alt tarafı kartımız zarar gördü diye tekrar talep etmemiz karşısında gördüğümüz muamele.

Ali 100 Okunma

Cevaplar

  • Ali 16 Aralık 2015

    Kendileri ses kaydını öne sürerek müşteri hizmetlerinin hatasının olmadığını beni belirtip bozmaya çalıştılar. E sen istediğimiz bankomat kartını gönderdin mi göndermedin mi? Problemimizi çözdün mü çözmedin mi? Birlikte bu derece laf ve sidik yarışı yapacağımıza sen müşterinin ihtiyacı olan kartı gönderiyor musun göndermiyor musun? Nereye gönderdiğinin ne önemi var? Sen kartı gönderdin mi?

  • Ali 13 Aralık 2015

    Bu devirde polis bile insana sizin müşteri hizmetleri kadar kötü muamele etmiyor. Herkes bilsin. Ben de kanun çalışanıyım. Şimdi siz en basit bankomat kart isteğine yokuş yapıp kart yollamak istemediğiniz için tüketici mahkemesine başvuracağım. Vakıfbank'ın müşteri hizmetlerinde insanlara bu şekilde davranılmaya başlandığını başka insanlardan da duyuyoruz. Demek ki banka çalışanlarına iyi davranmıyor.

  • VakıfBank Temsilcisi11 Aralık 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön