Vakıfbank Sarıpanjur Poliçesi Yenilenmesi.

Tamer E. |

Balıkesir Vakıfbank Milli Kuvvetler caddesindeki şubeden 11/02/2014 tarihinde Sarı panjur adı altında konut kredisi kullandım.
Az önce gelen mesajda Sarı panjur poliçesinin ve DASK poliçesinin vade sonunda yenileneceği yazıyor. Sarı panjur adı altında çekilecek her herhangi bir ücretin yasal olmadığını biliyorum.

Vakıfbank Müşteri hizmetlerini aradım ancak bir çözüm bulmayıp beni şubeye yönlendirdiler. Bu işlemin iptal edilmesini ve sadece DASK poliçesinin yenilenmesini rica ediyorum. Aksi takdirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer E.
  11 Şubat
  14:51

  Bankada önüme bir sürü evrak koyup bunları imzalamanız gerekiyor demişlerdi. Şimdi bana gelen cevaplarına bakın.

 • 27 Ocak
  17:15

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr