Vakıfbank Sarı Panjur Poliçesi İptal Etmiyor!

İbrahim D. |

Merhaba

Vakıfbank'tan 08.07.2014 tarihinde konut kredisi çektim. Ve bunun birinci yılında, deprem sigortası poliçe yenileme tarihi geldiğinde, 212**45 no.lu sarı panjur poliçeniz vade sonunda yenilenecektir diye mesaj aldım. Banka şubesiyle görüşmeme rağmen iptal edilemeyeceği bilgisini aldım. Konut sigortasının iptalini istiyorum.
Aksi takdirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim D.
  05 Haziran
  12:45

  Telefon ettiler iptal edilmiyor diyorlar. Bankalarla calismak çok zor maalesef. Yasa iptal edebilirsin diyor banka imkansiz diyor. çok komik bir durum. Kendilerini yasadan yukarida goruyorlar belliki. artık tüketici hakem heyetine muracat ettim. Karar cikinca bilgilendirme adına paylasim yaparim buradan

 • 01 Haziran
  09:26

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr