Vakıfbank Sanal Limitim Kendiliğinden Sıfırlanıyor!

Harun K. |

Vakıfbank Sanal alışveriş limitimin kendiliğinden sıfırlanması nedeni ile düzenli olarak ödenen hayat sigortası primi ödenememiş ve sonuç olarak yaklaşık iki yıldır devam eden prim iadeli hayat sigortası poliçem iptal olmuştur.

Daha önceden de benzer şeyler yaşamıştım bankayla, o zamanda Bes ödemeleri yapılmamıştı. Milyonları yöneten bir banka olarak, bu amatörlüğü nasıl başarıyorsunuz anlamadım. Sisteminiz bir şekilde olması gerektiği gibi çalışmıyor ve yapmaması gereken şeyler yapıyor. Birkaç ay sonra bankanızla olan tüm ilişiğimi keseceğim, umarım bir daha yollarımız kesişmez.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun K.
  24 Temmuz
  10:50

  Teşekkürler vakıfbank, sorunu sizinle olan ilişiğimi kesme adımları atarak çözmeye başladım bile. Aramanıza ya da düzeltmeye çalışmanıza gerek yok, boşuna çaba sarfedip kendinizi yormayın.

 • 23 Temmuz
  11:29

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr