05 Haziran 2013

Vakıfbank Puanlarımı Vermiyor!

Kampanyadan 8 - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında yaptığım harcama karşılığı kazandığım 10 TL wordpuanı 10 Mart 2013 tarihine kadar harcamam gerekiyordu. Bende harcadım fakat 12 mart tarihli işlemlerime baktığımda 10 TL world puanı geri aldıklarını gördüm. Bankayı aradım 3 ay geçti biz sizi bilgilendireceğiz dediler fakat bir bilgilendirme olmadı. Halen bekliyorum..

Suat 91 Okunma

Cevaplar

  • Suat'ın Teşekkür Mesajı07 Haziran 2013

    Sonunda Beni anladılar teşekkür ediyorum... Saygılarımla...

  • Suat06 Haziran 2013

    Bankamıza iletmiş olduğunuz mesajınız incelenmiştir.Süreli kampanyalarda müşterilerimizin kampanya koşullarını sağlayan işlemlerinden sonra puanlar yüklenmekte ve kullanılmayan puanlar süresi sonunda geri alınmaktadır.Kredi kartı kampanyalarımız ile ilgili bilgilendirmelerimiz TV reklamları,gazete ilanları, Web sitemiz, e-mailing ,444 0 724 ve hesap bildirim cetvelleri ile gönderilen broşürlerimizde müşterilerimize detaylı olarak aktarılmaktadır.Bu nedenle süreli puanların süresi içerisinde kullanılmadığı durumda kampanyadan geri alınan puanlarınızın yüklemesi yapılamamaktadır. Bankadan gelen cevap yukarıdaki gibidir. Banka bizi dinlese sorun çözülecek zaten. Ben süresi içinde harcadım diyorum puanlarımı. Süresi içinde harcanan puan düşmüş fakat daha sonrasında tekrar puan geri alımı yapılmıştır.

  • VakıfBank Temsilcisi05 Haziran 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön