Vakıfbank Puanlarımı Kullanamıyorum.

Servet K. |

Vakıfbank Ases Kredi Kartı kullanıyorum. Her ay mail adresime bankanın işte şunu yaparsanız bu kadar world puan kazanırsınız, bunu yaparsanız bu kadar worldpuan kazanırsınız şeklinde bilgilendirme ve reklam e-postaları gelmektedir. Bende bankanın bu maillerine göre worldpuan kazanmak için alışverişimi kredi kartı kullanımımı şekillendiriyorum.

Mesela e-posta adresimi güncelledim, hesap özetini e-posta yoluyla istedim. Eşime ek kart çıkarttırdım ancak hiçbir şekilde World puan yüklenmedi fakat gelen mailleri bankanın kendi kampanyalarından çıkarılıp kontrol edilebilir. Müşteriyi kandırıyorlar. Verdikleri sözü tutmuyorlar ve son olarakta karttaki puanlarımı bile kullanamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  12:34

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr