Vakıfbank Puanlarımı Aldı.

Turan E. |

1-16 Mart N11.com puan kampanyasına katıldım. Şartlarda puanların 25 Martta yüklenip 9 Nisan'da geri alınacağı yazıyordu. Banka her zamanki gibi puanları geç ve 26 Martta yükledi.8 Nisan gecesi puanları kullanmak istediğimde kartımda puan yoktu. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum. Gelen cevap her zamanki gibi kopyala-yapıştırdı. Puanlar süreleri içinde kullanılmalıdır. İsterseniz TBB hakem heyetine başvurun.

Kampanya şartlarına göre ekstreyi dahi incelemeden, bu yetmezmiş gibi istediğin yere başvur cevabını veren bir banka. Zaten 2 şikayetim Hakem Heyetinde. Keyfi olarak ilave ücret, iadeye el koyma ve şimdi de puanı silme. Vakıfbank her sorun hakem heyetinde bitecekse müşteri hizmetleri niye var!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  10:30

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr