09 Temmuz 2013

Vakıfbank Puanları Yüklemiyor!

Vakıfword kartımdan düzenli olarakher ayın 20 sinde (en son kesim tarihi20. 06. 2013) Vakıf Emeklilik BES Peşin 200, 00 TL BES aidatı kesilmektedir, ancak kampanyada vaat edilen word puanlar kartıma yatırılmamaktadır. Öncedende başvurduğum halde gerekli işlem yapılmamıştır.

Gerekli hukuki işlemleri başlatmak ve puanların yatırılmaması devam ederse BEŞ i fesh edeceğimi vakıfbank a bildirdim. Ayrıca defalarca hem Vakıfbank'a hemde Vakıfemeklilik e başvurduğum halde taraflar sürekli sorumlunun karşı taraf olduğunu söyleyerek puanlarımı yatırmamakta ısrar etmektedir. Tüketici koruma birimlerine de başvuracağımı bildirdim. Ancak herhangi bir adım atılmadığı gibi taraflar sürekli şahsımı oyalamaktır.

Ahmet 144 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön