21 Şubat 2013

Vakıfbank Puanları Vermiyor!

Vakıfbanktan e-ticaret kampanyası ilgili sms aldım ve yararlanmak için sms ile dönüş yaptım. Kampanya şartları belirli tarihler arası 5 internet alışverişi yapmak ve karşılığında 50 TL'yi geçmemek kaydı ile en düşük alışveriş tutarım kadar da puan yüklemesi alacağım yönündeydi.

Şartlarına bağlı kalarak en düşüğü 63,96 TL tutarında olan 5 adet internet alışverişi yaptım. Karşılığında Vakıfbank'ın 50,00 TL tutarında yükleme yapması gerekirken tarafıma 18 TL tutarında puan yüklemesi yapılmıştır.

Telefonda ise verilen cevap 18 TL tutarındaki otomatik fatura ödemesi talimatımın alışveriş kapsamında değerlendirildiği yönündeydi. Böyle bir şey olacağını bilsem kesinlikle katılmazdım.

Serdar 199 Okunma

Cevaplar

  • Serdar22 Şubat 2013

    5 adet alışveriş yap en düşüğü tutarında puan kazan denilirken 400 TL civarında bir alışverişi değil de kredi kartımdan otomatik ödeme talimatı ile çekilen 18 TL tutarındaki alışverişi baz almak gibi bir uyanıklığa girişerek müşteriyi aptal yerine koymak bankanıza yakışmıyor. Ayrıca bu konu ile ilgili tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı.

  • VakıfBank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön