Vakıfbank Puan Yanlışlığı!

Mustafa Kemal N. |

SMS ile katılmadığım bazı kampanyalardan haberim olmadan puanlar yüklenmiş. Yaptığım alışverişleri iade veya firmanın tedarik sürecinden dolayı ücret iadesi yapılmasına rağmen banka tarafıma puan yüklemiş. Vakıfbank da anlık puan takibi yok, ekstrede detaylı puan kazanımı yok, web şubesinde açıklayıcı puan takibi yok.

Müşteri hizmetleri farklı puan belirtir seyahat hattı farklı puan söyler, kazanılan puanın nereden kazanıldığı belli değildir. O kadar belirsizlik içinde banka kendi yaptığı hatayı bana x3 olarak ödetmeye çalışmaktadır. Tarafımdan kesilen X3 TL 2. 000 TL civarındaki ücretin geri ödenerek borcun puan olarak kartıma yansıtılmasını istiyorum bunun için gerekirse BDDK yada mahkemeye gideceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Kemal N.
  12 Ağustos
  14:13

  Standart cevap ve herhangi bir işlem yapılmıyor

 • Mustafa Kemal N.
  01 Temmuz
  08:54

  yapılan hatayı kabul etmiyorlar dediğim dedik bir banka tavsiye etmiyorum.Müşteri memnuniyetini kesinlikle düşünmüyorlar

 • 13 Mayıs
  15:20

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr