Vakıfbank Provizyonda Beklenilen İşlemler!

Mehmet E. |

Aralık ayında yani bu ayın 8'inde ETS Tur'dan gidiş-dönüş 201 TL tutarında bilet almak istedim bakiye yetersiz şeklinde bir dönüş aldım ve aynı işlemi beş kez tekrar ettim sonunda banka ve malum firmayı aradım ve hesabımı kontrol ettim ki hakikaten bakiyem yetersiz hale gelmiş çünkü her nasılsa aynı bileti bana beş kez satmışlar!

Aslında satış gerçekleşmemiş ama kartımdan bu bakiye çekilmiş ve açıklamalara göre kafam hiç basmasa da param arafta kalmış. Şirket geri ödeme işlemini hemen başlattı ama yirmi gün olacak işlemler hala provizyonda. Velhasıl almadığım bir hizmet için mağdur oldum ve bankam sorunumu çözmedi. Bana bekleyin demekten başka bir şey şey söylemiyor müşteri hizmetleri!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  10:40

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr