01 Eylül 2015

Vakıfbank Pound/Sterlin Hesabımdaki Paramı Çekemiyorum!

Burslu öğrenciyim ve Vakıfbank Ankara-Ulus şubesinde pound hesabı açıp pound yatırdım. Şubedeki görevli bu parayı tüm şubelerde pound olarak çekebileceğimi söyledi. Fakat bugün TL hesabımın bulunduğu Mardin şubesindeki görevli şubede pound olmadığını TL veya dolar cinsinden verebileceğini ayrıca 1800 pound az olduğu için getiremeyeceklerini ancak 25000 pound getirebileceklerini söyledi.

Müşteri hizmetlerini aradım fakat yardımcı olamayacaklarını söyledi. İstanbul'a gidip tüm Vakıfbank şubelerini teker teker arayıp pound var mı yok mu diye sorun dediler. Parayı acilen Mardin'den pound olarak çekmem lazım. Bu hafta içi bu sorun çözülmezse tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Azad 83 Okunma

Cevaplar

  • Azad 03 Eylül 2015

    Şikayetimi bildirirken t. c. Kimlik Numaramı ve Vakıfbank müşteri Numaramı paylaştım. Şikayetimi tekrar inceleyin. Şubenizden paramı pound olarak istiyorum. Paylaşmadınız diyerek sorumluluktan kaçamazsınız.

  • VakıfBank Temsilcisi01 Eylül 2015

    Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön