Vakıfbank Pound/Sterlin Hesabımdaki Paramı Çekemiyorum!

Azad K. |

Burslu öğrenciyim ve Vakıfbank Ankara-Ulus şubesinde pound hesabı açıp pound yatırdım. Şubedeki görevli bu parayı tüm şubelerde pound olarak çekebileceğimi söyledi. Fakat bugün TL hesabımın bulunduğu Mardin şubesindeki görevli şubede pound olmadığını TL veya dolar cinsinden verebileceğini ayrıca 1800 pound az olduğu için getiremeyeceklerini ancak 25000 pound getirebileceklerini söyledi.

Müşteri hizmetlerini aradım fakat yardımcı olamayacaklarını söyledi. İstanbul'a gidip tüm Vakıfbank şubelerini teker teker arayıp pound var mı yok mu diye sorun dediler. Parayı acilen Mardin'den pound olarak çekmem lazım. Bu hafta içi bu sorun çözülmezse tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Azad K.
  03 Eylül
  05:07

  Şikayetimi bildirirken t. c. Kimlik Numaramı ve Vakıfbank müşteri Numaramı paylaştım. Şikayetimi tekrar inceleyin. Şubenizden paramı pound olarak istiyorum. Paylaşmadınız diyerek sorumluluktan kaçamazsınız.

 • 01 Eylül
  09:36

  Kaydınız incelenmiş olup, şikayetvar.com dan iletmiş olduğunuz bildirimde, Bankamızla T.C. Kimlik Numarası /Vakıfbank müşteri numarası/ kart numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Bu sebeple kaydınız işleme alınamamıştır.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz.
  VakıfBank