VakıfBank Pos Aidatı.

İsmail Ş. |

VakıfBank pos kullanmaktaydım. İş yerimi 2015/11 ayda kapatıp şubeye teslim ettim. Pos cihazını kapanış için dilekçe imzaladım fakat 5 ay daha pos aidatı kesti haksız yere. Şikayetçi olduğum konu bu. Şubemdeki memur genel merkezden haber bekliyoruz diyor. Şube müdürüne konuyu arz ettim fakat aldığım cevap bir araştıralım bakalım iade oluyor mu diye çözüm yok. VakıfBank benim 600- 700 lirama mı kaldı?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ş.
  28 Eylül
  23:57

  Vakıf bankın pos üye işyeriydim iş yerimi kapattım pos cihazını şubeye iade ettim fakat 5 ay daha aidat kesildi benim paramı gasp ediyor Bursa nilüfer şubesi ve genel merkez cevabı sebep söyleyemeden iade edilememektedir diyor benim paramı gasp ediyor şikayetçiyim.

 • 01 Eylül
  13:59

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr