Vakıfbank Personelin Davranışı Rahatsız Etti.

Oğuz Ö. |

31.07.2014 saat 11:30 da Vakıfbank Beylikdüzü şubesinde kredi işlemleri için bir yetkili ile görüşmem gerekti.Bireysel müşteri temsilcisine yönlendirildim. 5 -6 tane müşteri vardı.bazılarında sıra numara vardı bazılarında yoktu. Bu müşteriler gittikten sonra sıra bana geldiğinde aşağıdan gidip numara almam gerektiğini söyledi. Numaramı aldım beklemeye başladım.öğlen mesaisi bitmesine 1-2 dakika kala bana sıra geldi.Zaten kimsede kalmamıştı benden başka. Müşteri temsilcisi arkadaşın laubali ve umursamaz hareketleri ve azarlar tavırları ile beni küçümser hareketlerde bulundu.Koskoca Vakıfbank ya bu elemanlarını seçerek alsın yada önce terbiye sonrada eğitim versin!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  11:15

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr