08 Mayıs 2013

Vakıfbank Personel Kaba Davrandı!

Bugün her ay olduğu gibi kiramı yatırmak üzere Vakıfbank Altıntepe şubesine gittim, sıra numaramı saat 15:16'da 106 olarak aldım önümde bekleyen 17 numara olduğu yazıyordu, oturup beklemeye başladım 1 saat 15 dakika sonra çoğunluk numaratörün numara atladığını belirterek şikayet etmeye başladılar kendisini müdür olarak tanıtan **** *** adlı çalışan, sorun olmadığını belirtti.

Sorun olduğunu defalarca anlatmamıza rağmen anlamadı elimizdeki numaraları ve ekranda yazanları gösterdiğimde bana "Sen kimsin? Gelirsem oraya sana gününü gösteririm," diyerek ve yumruğunu masaya vurarak tehdit ve hakaret etmiştir. Kameralar çekmiş ve bütün şube çalışanları şahittir. Şikayetçiyim.

Ozlem 113 Okunma

Cevaplar

 • Ozlem 08 Mayıs 2013

  Tekrar söylüyorum sizin mail adresime yolladığınız otomatik cevap benim sorunumun cevabı değildir, olamaz.

 • VakıfBank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış ve 08.05.2013 tarihinde cevaplanmıştır. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. VAKIFBANK Sorun Çözelim

 • Ozlem 08 Mayıs 2013

  Bana geri dönülmemiştir sadece otomatik bir cevap atılarak gerekenin yapılacağı söylenmiştir. Şube çalışanı beni tehdit edip üzerime yürürken diğer 3 çalışan kendisini zor tutmuşlardır, demekki tutmasalar şubeden hakaretin yanında birde dayak yiyip çıkacaktık. Bu tarz elemanlar çalıştığı sürece can güvenliğimiz bulunmuyor Vakıfbank şubelerinde. Bana gri dönüş yapılmadığı takdirde hem çalışana hemde can güvenliğimi sağlayamayan bankaya dava açacağım.

 • VakıfBank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön