Vakıfbank Paypal Alışverişini Dolar Olarak Yansıttı.

Gurbet Ö. |

Birkaç gün önce Türkiye’de bulunan alışveriş sitesinden bir ürün aldım. Sorunsuz bir şekilde alışverişimi yaptım ve buraya kadar her şey güzeldi. İlerleyen günlerde kredi kartı detaylarına bakarken ne göreyim; yaptığım alışveriş PayPal üzerinde TL olarak tahsil edilmişken Vakıfbank üzerinde kredi kartıma dolar olarak yansıtılmış.

Müşteri hizmetlerini aradım PalPay yabancı site olarak görüldüğü için ödeme dolar olarak yapılmış. Ben böyle bir işleme onay vermedim. PalPay müşteri temsilcisi ile görüştüm onlarda ödeme TL olarak görünüyor ki bende kendi sayfamdan görebiliyorum sorun bankada görünüyor. Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradım ödemek zorunda olduğum söylendi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  14:08

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr