Vakıfbank Paramı İzinsiz Kullanmış.

Ümit C. |

Vakıfbank Kayseri Düvenönü şubesinden kredi kullandım. Krediyi 2013 aralık ayı içinde kapatmak için Halkbank'tan kredi kapatma ibaresi ile eft yoluyla toplam borcumu gönderdim. Ancak sağlık sorunlarımdan dolayı Vakıfbank şubesine gitmem bira zaman aldı. 29.01.2014 tarihinde banka şubesine gidip krediyi kapattığım için hayat sigortası bedelini almak istedim. Ancak şubeye gittiğimde kötü bir sürprizle karşılaştım. Göndermiş olduğum para ile kredim kapatılmamış üstelik o parayı yatırım hesabına aktarmışlar, birde benim adıma fon almışlar. 2 aydır da oradan taksit şeklinde kredi ödenmeye devam edilmiş. Alacaklı iken 610 tl borçlu duruma düştüm.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit C.
  11 Şubat
  23:39

  Bana konuyla ilgileneceklerini mesaj ypluyla ilettiler ama ne arayan var ne soran koskoca bir fiyasko bu vakıfbank

 • 30 Ocak
  11:54

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr