18 Mart 2013

Vakıfbank Özensiz Davranıldı!

15.03.2013 te vakıf bank online işlemler üzerinden Koski su faturası ödemesi gerçekleştirdim.Vadesiz hesabımdan yapılan ödeme sonrasında anında 10 tl fatura bedeli kesildi. 17.03.2013 tarihinde vakıf bank online işlemler de, fatura ödeme modülünde kayıtlı olan Koski su faturama istinaden, 10 TL'lik ödeme gerçekleşmediğini far kettim .Faiz işlememesi adına faturamı vadesiz hesabımdan 10 TL olarak ödemesini yaptım. Müşteri hizmetlerimi aradığımda, yetkili bayanın yapılan işlemlerinin fatura numaralarının aynı olduğunu tarafıma deklare etti. Bu safhadan sonra dekontlarla beraber Koski'ye götürerek ödememin 10 TL'lik kısmını geri alacağımı söyledi. Neden bu hatayı ben düzeltmek zorundayım.

Musa 46 Okunma

Cevaplar

  • Musa 26 Mart 2013

    17.03.2013 tarih'li şikayetime istinaden tarih 26.03.2013 olmuş ama ne arayan ve soran...Ah benim güzel ülkemin sahte gülüşlerle kandırılan vatandaşları...Alın işte vakıfbanka'sının müşterilerine verdiği özen ve iltimas gün gibi ortada...Helal olmasın paralarım size..

  • Musa 19 Mart 2013

    17.03.2013 tarihli şikayetime istinaden, tarih 19.03.2013 olmasına rağmen, hala geri bildirim bırakılmadı.Üstüne üstük Konya-Maliye Pratik Şube'sine gittiğimde sıra bekleyip işlemim hakkında bilgi almak istediğimde, yetersiz personel olduğunu, işlemlerin uzun olduğunu, ilerleyen süreçte müsait olduklarında çözebileceklerini söylediler..Buna istinaden Şube müdürü F*** Ç** ile görüşüp durumu ilettiğimde, 10 tl'nin küçük bir rakam olduğunu, ellerinde kredi vs.. işlemler olduğunu, personel yetersizliğinden benimle ilgilenemeyeceklerini beyan etti.Bu durum şahsımı incitmiş ve kırmıştır. Bankanız ile müşterileriniz arasında rakamlara istinaden ayrımcılık yapıldığı da gün yüzüne çıkmıştır.

  • VakıfBank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön