Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatını Bildirmiyor.

Hatice D. |

Otomatik ödeme talimatım olan doğalgaz faturam hesapta para olmadığı için ödenememiş ve gaz kesilmiş. Ben izinden geldikten sonra 25.08.2014 tarihinde saat 10 sularında 2 adet doğalgaz faturamı ödememe rağmen hala ödemem İzmirgaz'a iletilmemiş görünüyor ve Vakıfbank yüzünden mağdur ediliyorum.

Üç günden beri evde doğalgaz yok aygaz bile yakamıyoruz. İzmir gaz online işlem hemen hesaba geçmesi lazım diyor, 3 gün olmuş hala para aktarımı olmamış ve ne zaman aktarılacağı bile belli değil diyorlar sürekli oyalanıyorum. Acilen bu konuda gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice D.
  01 Eylül
  08:36

  hiç bir işlem yapılmadı sadece en kısa sürede cevap verilecektir... ardından da günler sonra dalga geçer gibi bize müşteri numaranızı gönderin şeklinde bir cevap ne bi arama ne de ilgilenme...

 • 27 Ağustos
  11:36

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr