Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatı-Havale Ücreti!

Hilal Yildirim S. |

Su faturam için daha geçen ay verdiğim otomatik ödeme talimatı bu ay işlem görmemiş faturanın son tarihi 12.02.2016 olmasına rağmen hala çekilmedi hesabımdan. Ayrıca maaş müşterinizim çalıştığım kurumla bankanız arasındaki protokole istinaden havale-EFT ücreti kesilmeyecekti fakat başka bankadaki hesabıma her ay otomatik aktarılan paradan ücret kesilmiş.

1-2 lirasında değilim ama yaptığınız etik değil. Ayrıca güvenip otomatik ödeme talimatı veriyoruz zamanında fatura ödenmiyor, gelip suyumuzu kesseler hesabını sizden mi soracağım?

Etiketler :

Havale- Eft Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilal Yildirim S.
  27 Şubat
  11:06

  625368 no.lu talep olarak yazdığınız maile cevap olarak yazıyorum, sorunu başınızdan atmak için okumadan etmeden cevap yazmayın. Bankanızla Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü arasında imzalanan maaş protokolünü bir baştan aşağıya okuyun hatta yine üşenirseniz sadece 10.maddesini okuyun öyle cevap verin bana. Ben aynı düzenli EFT talimatını Mart 2013te verdim o günden beri masraf kesilmedi de şimdi niye kesiliyor. Aptal yerine koymayın insanı ya

 • Hilal Yildirim S.
  19 Şubat
  14:16

  625368 No.lu talep olarak yazdığınız maile cevap olarak yazıyorum, sorunu başınızdan atmak için okumadan etmeden cevap yazmayın. Bankanızla Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü arasında imzalanan maaş protokolünü bir baştan aşağıya okuyun hatta yine üşenirseniz sadece 10.maddesini okuyun öyle cevap verin bana. Ben aynı düzenli EFT talimatını Mart 2013te verdim o günden beri masraf kesilmedi de şimdi niye kesiliyor. Aptal yerine koymayın insanı ya

 • 16 Şubat
  10:23

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr