13 Mayıs 2013

Vakıfbank Otomatik Ödeme Talimatı!

Vakıfbank tarafından hiç beklemediğimiz bir durumla karşı karşıya kaldığımızı üzülerek belirtmek isterim. Anneme ait hesaptan otomatik ödeme talimatı vardı başka bir bankada hali hazırda devam eden konut kredimiz ödenmekteydi ki nisan ayında otomatik ödeme yılını doldurduğu için tekrar gidip söylememiz gerekiyormuş, günde vakitli vakitsiz bütün bankalardan olmadık kampanya mesajları gelirken bildirim amaçlı bu konu hakkında neden müşteriyi bilgilendirme yapmıyorsunuz?

Diğer bankaya karşı mahcup duruma düşürmek zorunda ve bize faiz ödetmek zorunda da değilsiniz. Bu konu hakkında yardım talep etmiyorum sizden. İnsanları mahcup ve zor duruma düşürmeyin.

Görkem 45 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, müşteri temsilcimiz tarafından aranarak bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön