Vakıfbank Önceki Yıllara Ait Kredi Makbuzları İçin Ücret İstiyor!

Mehmet Emin T. |

16.04.2014 günü saat 12 civarında Vakıfbank Atalar/Kartal/İstanbul ve Rahmanlar/Kartal şubelerinden önceki aylara ait kredi masraflarını gösteren makbuzları istedim. Bankoda görevli arkadaş önce 75 tl karşılığı hepsini verebileceğini söyledi ve işlemlere başladı. Bir ara bankodan ayrılıp arka tarafa geçti. Ben açıkçası kredi makbuzlarını getireceğini düşünüyordum ama arkadaş geri geldiğinde kredi makbuzlarının hepsini veremeyeceğini, sadece açık olan kredimin makbuzunu verebileceğini ve hangi bankalardan kredi çektiysem hepsine ayrı ayrı gidip 75'er tl verip öyle alabileceğimi söyledi. (Yani geçmiş yıllara ait 5 kredim var 75*5=375 eder)

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Emin T.
  24 Nisan
  10:58

  Bana bu konuyla ilgili cvp bile verilmedi. Şikayetivar sitesine yazdıkları sıradan msjla geçiştirdiler. Ama ben bu işin peşini bırakmayacağım...

 • 21 Nisan
  09:11

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr