Vakıfbank Onayım Alınmadan Yapılmış Yüklü Miktarda Harcamaları Ekstreme Yansıtmış!

Tayfun P. |

Bankamatikten hesaplarımı kontrol ederken kredi kartımla bilgim dışında USD üzerinden yapılmış harcamalar tespit ettim. İki gün sonrada bu harcamaların da dışında bir ekstre geldi. Bütün hesap özeti hareketlerinin şahsımla hiçbir alakası yok. TL karşılığı 510 TL benim için oldukça yüklü bir meblağ.

Bu harcamaların yapılma esnasında neden benim telefonuma herhangi bir bildirim ve de onay mesajı gelmediğini merak ediyorum. Son ödeme tarihi 4 gün sonra ve bunu bir şekilde mecbur ödeyeceğimi biliyorum ama konunun bir an önce araştırılıp tarafıma bildirilmesini ve paramın iadesini istiyorum. Şikayet dilekçemi hazırlayıp belirtilen faks numaralarına gönderdim. Umarım en kısa sürede yanıt alırım Vakıfbank'tan.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayfun P.
  28 Eylül
  20:42

  henüz olumlu bir şey çıkmadığı için pek fazla değerlendirme yapamıyorum para iadesi yapıldığında olumlu olursa haksızlık giderildiğnde yorum yaparım

 • 24 Eylül
  14:01

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr