Vakıfbank Olumsuz Tutum Ve Davranışlar.

Yusuf Y. |

Babamızın 3 ay önce çektiği kredi hakkında hayat sigortası için bilgi alınmak istenmiştir. Babamız vefat ettiği için yaklaşık 3 hafta önce aranmasına da rağmen bilgi verilmemiştir. Ve 15 gün dolması gerekiyor denilmiştir.

01. 12.14 tarihinde farklı numaralardan tekrar aranılmış olup S** hanıma görüşülmesi gerektiği bilgisi aktarılmıştır. Santral yönlendirmesine rağmen telefon 3 kere yüzümüze kapanmıştır. Yüzümüze kapanmasına istinaden sema hanıma ulaşılmıştır. Vakıf em** belge istemesine rağmen gereken bilgi bize verilmemiş ve tabiri caizse laf yarışına girilmiştir. Ben ne yapıyım? Ben mi alıyım gibi tavır sergilemiştir. Gereğini yapılmaz ise, takipçisi olacağım.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  15:51

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr