Vakıfbank Olmayan Kredi Kartı İçin Borç Çıkarıyor!

Abdulbaki G. |

Vakıfbank'a ait hiç kartı olmayan eşim N**** G. 33,11 TL borç bildirimi telefon mesajıyla geldi. Bu yetmedi yeni kredi kartı gönderiliyor ve site görevlisine teslim ediliyor. Böylece diğer kredi kartının da aslında neden eline geçmediği ortaya çıkıyor. Kartla ilgili Bornova şubesine başvurduğumuzda iptal edileceği söylendi borç da 60 TL'ye çıktı.

Eve geldiğimizde ise Kredi izlemeden mektup aldık. Efendim borcu ödenmemiş de kredi ürünlerinin kullandırımı kısıtlanmışmış. Kart talebimiz yok, kredi talebimiz yok bırakın peşimizi. Yine aynı gün cep telefonum aranıyor. (4440724 numaradan) eşimin telefonu alınıyor ama nedense kendisi aranmıyor. Bu nasıl bankacılık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulbaki G.
  18 Kasım
  16:35

  Sayın görevli bankanız sorun çıkarmasın biz de durup dururken sorun çözmeyle uğraşmayalım daha iyi olur.

 • 14 Kasım
  14:43

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr