Vakıfbank OGS İptalinde Zarara Uğradım!

Teoman Ç. |

OGS cihazı her hangi bir uyarı mesajı göndermeden. OGS iptal edilmiş olup, cezalı geçişler nedeni araç plakasına ceza işlendi. Bu konuyla ilgili Vakıfbank genel müdürlüğüne Vakıfbank'la yapılan OGS sözleşmesini istedim. Her türlü mesajı uyarı gönderen banka bu konuda her hangi bir uyarıda bulunmadığını izah eden mail attım. Neticesinde 1155278 nolu sorun çözelim departmanından saygısızca yazılmış OGS' nin nasıl kullanılacağını anlayan yapıcı olmayan bir mail aldım.

Uğradığım maddi ve manevi kaybımın telafisi için gidebileceğim son noktaya kadar getireceğimi bildiririm. OGS 'nin iptal etmeniz neticesinde uğradığım tüm zarar ve ziyanın ödenmesini istiyorum.

Etiketler :

OGS Cihaz İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Teoman Ç.
  20 Ağustos
  14:29

  19/07/2013 Tarihli şikayetime hala cevap veremediler..

 • 19 Temmuz
  10:18

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr